Měníme vaše sny
ve skutečnost

Komu jsme splnili sny

Upravíme prostor přesně podle vašich představ. Možná si přejete, aby vaše kancelář byla útulná a zároveň moderní. Nebo toužíte po praktické kuchyni… Vy máte představu a my ji umíme naplnit.

01

Křížový výslech

Nejdříve vás důkladně vyzpovídáme. Chceme pochopit váš životní styl, poznat vaše nápady, sny, přání, zjistit, co se vám líbí a jaký očekáváte výsledek. Bez tohoto úvodního seznamování nemůžeme přesně vystihnout vaše představy.

Potom občíhneme prostor, abychom znali statické vlastnosti objektu, rozvody vody, elektřiny, skladba zdí, podlah, orientace světových stran… A už vás dále nebudeme zatěžovat.

02

Koumáme a dumáme

Vznikají první hrubé návrhy interiérů. Navrhujeme dispoziční řešení, kompozici stěn, rozvržení zón (klidová, relaxační, pracovní, společenská) i nábytku. Uvažujeme, jak to udělat funkčně a zároveň hezky.

03

První návrhy

Původní hrubé obrysy dostávají tvar. Kombinujeme barvy, materiály, vybíráme konkrétní nábytek, osvětlení, dekorativní předměty a další. Finální vizualizace vzniká ve 3D počítačovém modelu, abyste si naprosto přesně dokázali představit nový domov.

04

Představujeme

Návrh vám odprezentujeme na papíře i počítači. Dostanete skici, vizualizace, specifikace, popisy a na vyžádání vás vezmeme na 3D virtuální prohlídku projektu. Můžeme vám také vytvořit modelu v měřítku z 3D tiskárny.

05

Technikálie

Jakmile mávnete, spušťáme. Pardon, po odsouhlasení návrhu připravíme technickou dokumentaci pro všechny řemeslníky. Máte dvě možnosti: Buď znáte vlastního dodavatele, který vše realizuje, nebo výrobu necháte na nás. V praxi se nám více osvědčila druhá varianta, protože důkladně dohlédneme, aby se nic nezanedbalo.

06

Tvoříme

Pracujeme, dohlížíme a předáváme. Kromě samotného díla od nás dostanete technickou dokumentaci. Na vše poskytujeme záruku.

RD Modřice

Bistro Bastardo Štefánikova

Bistro Bastardo náměstí Svobody

Palírna Ginu

Zobrazit další návrhy

Zajímají vás i další naše služby?

Máte náladu na nový interiér?

Kontaktujte nás